Eightwood Vandal Dayanıklı Düşük Profil 3G/4G/LTE Omni-Yönlü Anten 3-5 dBi kazanç 10 ft Coax Cisco Için Kurşun, Crad

Yeni

₺260.30

Stokta var

için açık/kapalı uygulamalar. hotspots için mükemmel, kiosklar, M2M, IoT, telemetri ve araç uygulamaları. bu anten bağlamak için mevcut hücresel modemler, yönlendiriciler veya diğer 3G/4G/LTE özellikli cihazlar hangi SMA harici anten konnektörleri var. Bu düşük profil (~ 3 inç boyunda) sabit montaj omni-yönlü anten kazanç 5 dBi 3 sağlar ve tüm destekler için hücresel frekans bantları AT & T, Verizon, Sprint, T-Mobile, çan, Rogers, Telus ve diğer Kuzey Amerikan taşıyıcılar. kalıcı bağlar bir üzerinden 5/8 yılında. (16mm) delik ile kilitleme iç somun. direnir vandalizm ile açıkta coax kablo, yüksek darbe ABS radome kabuk ve bir ekstra kalın dişli montaj sonrası. düşük kayıp RG58U coax of 10 ft içerir beslenir merkezi montaj sonrası. içerir " L " dirsek isteğe bağlı duvar montaj için. otomatlar kullanım için Ideal, metre konutlar, ekipman tutuyor, veya diğer yerlerde gerektiren bir düşük profilli vandal dayanıklı harici anten. araç otobüsler üzerine montaj için de uygundur, vans, kamyonlar veya diğer mobil kurulumları. tamamen su geçirmez (IP67) doğru takılmış. Entegre SMA erkek tak konnektör SMA kadın jack ile mates üzerinde bulundu en hücresel modemler ve yönlendiriciler. * duvara montaj dirseği ile kullanılmadığı zaman, bir düz anten monte edilmelidir, yatay metal yüzey çapı en az 8 inç için optimum performans.

Etiketler: Ucuz Eightwood Vandal Dayanıklı Düşük Profil 3G/4G/LTE Omni Yönlü Anten 3 5 dBi kazanç 10 ft Coax Cisco Için Kurşun, Crad, Yüksek Kalite Eightwood Vandal Dayanıklı Düşük Profil 3G/4G/LTE Omni-Yönlü Anten 3-5 dBi kazanç 10 ft Coax Cisco Için Kurşun, Crad, Çin GPS Alıcısı ve Anten Tedarikçiler

Paket Boyutu 20cm x 16cm x 3cm (7.87in x 6.30in x 1.18in)
Birim Tipi parça
Marka Adı Eightwood

Bir değerlendirme yazın

Eightwood Vandal Dayanıklı Düşük Profil 3G/4G/LTE Omni-Yönlü Anten 3-5 dBi kazanç 10 ft Coax Cisco Için Kurşun, Crad

Eightwood Vandal Dayanıklı Düşük Profil 3G/4G/LTE Omni-Yönlü Anten 3-5 dBi kazanç 10 ft Coax Cisco Için Kurşun, Crad

için açık/kapalı uygulamalar. hotspots için mükemmel, kiosklar, M2M, IoT, telemetri ve araç uygulamaları. bu anten bağlamak için mevcut hücresel modemler, yönlendiriciler veya diğer 3G/4G/LTE özellikli cihazlar hangi SMA harici anten konnektörleri var. Bu düşük profil (~ 3 inç boyunda)

İlgili ürünler